Facebook Prodejna na Praze 1 - 604 804 042 Prodejna na Praze 2 - 605 334 584

O firmě

Ne, nejmenuji se Bohouš, ani nemám psa jménem Bohouš, ale už přihořívá. Ano, píše se rok 1968 a světlo světa spatřila česká komedie „BOHOUŠ“. Komedie, v níž hlavní roli hráli bernardýn Bohouš, pan Menšík a pan Sovák, se odehrává v horské restauraci, kde host pan Menšík prohlásí, že má hlad jako bernardýn. A tak pan Sovák(v roli hospodského) zavolá svého kamaráda, Bohouše, aby přesvědčil svého hosta, že nemá hlad jako bernardýn. Bohouš však nesnědl vše, co snědl jeho soupeř. Chleba. Krajíc suchého chleba nesnědl. A ten u nás, u Bohouše, ani nekoupíte.

Vyhovět musíme, pokud možno, každému zákazníkovi.
Na skladě přečetné zboží máme, a to co nemáme, objednáme.

Obchodnické krédo majitele firmy

Firma Jaroslav Vaněk – ZOO BOHOUŠ byla založena v roce 1992 a v prvopočátku se zabývala zpracováním a prodejem krmného masa pro zvířata. Od roku 1993 se již zabývá prodejem chovatelských potřeb a krmiv pro zvířata. První prodejnu jsme otevřeli na Bělehradské třídě na Vinohradech. O rok později jsme se museli přestěhovat, „za roh“, do Rumunské ulice, kde jsme od podzimu 1994 dosud. V roce 2004 jsme expandovali do centra Prahy-do Vladislavovy ulice, pouhých pár minut od Václavského náměstí, či Národní třídy. Vladislavova ulice je známa svým prvním psím obyvatelem, a to psem Novákem (maskot TV NOVA, která zde dříve měla své sídlo). A tak psa Nováka vystřídal bernardýn Bohouš. V dnešní době se prodejna ve Vladislavově ulici přestěhovala i s bernardýnem Bohoušem ještě blíže metru Národní třída a to do Spálené ulice.

SORTIMENT

Sortiment musí být tak široký, aby si mohl vybrat co největší počet zákazníků. Můžete si vybrat z bezmála 200 (dvou-set!!!) druhů konzerv či paštik pro kočky a téměř 100 druhů pro psy. Široký výběr suchých krmiv a ostatních chovatelských pomůcek je samozřejmostí. Opravdu veliký výběr najdete v sortimentu oblečků pro pejsky. Navštivte proto „Bohouše“, a sami se přesvědčíte. Srdečně Vás zveme do našich prodejen. Obslouží Vás kvalifikovaný a zkušený personál, který samozřejmě průběžně absolvuje přednášky a semináře o výživě zvířat. Může Vám tedy dobře a odborně poradit.

EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Záruka spokojeného nákupu

My jsme #1 v zákaznickém servisu. Někdy to může být těžké, ale u nás nakoupíte s radostí a stejně, jako u svých přátel.

KONTAKTY

Prodejna na Praze 1

  • (+420) 604 804 042
  • ul. Spálená 10

Prodejna na Praze 2

  • (+420) 605 334 584
  • ul. Rumunská 15

FACEBOOK

  • Email: info@zoobohous.cz