ZOO Bohouš Chovatelské potřeby
Chovatelské potřeby pro psy
ZOO Bohouš
Chovatelské potřeby

PsiKočkyHlodavciPtáciAkvaristika, Teraristika

 

_____________________

ZOO BOHOUŠ – PRAHA 1
Spálená 10, mobil: 604 80 40 42

Po - Čt 9:00 - 19:00,
Pá 9:00 - 18:00,
So 10:00 - 16:00

_____________________

ZOO BOHOUŠ – PRAHA 2
Rumunská 15, mobil: 605 334 584

Po - Pá 10:00 - 18:00

 

 

PSI - GRANULE

 

GRANULOVANÁ KRMIVA 

 
Přímo na prodejnách naleznete hlavně tyto krmiva:
 

PSI - GRANULE

špičková krmiva pro malé, střední i velké psy, atletické i robustní,

kuřecí, jehněčí a s lososem  

 

PRO PLAN PUPPY pro štěňata ve věku 2–24 měsíců

Nová řada receptur Puppy OptiStart pomáhá štěňatům překlenout období snížené imunity a zabezpečit optimální start do života. Vaše štěně má pouze jeden rok nato, aby si vybudovalo pevné základy pro zdravý život. Vaše štěně má přirozené obranné mechanismy, které budou chránit jeho zdraví po celý život. Jsou to imunitní systém, trávicí systém a ochranná bariéra tvořená kůží a srstí. Tyto mechanismy se během prvních dvanácti měsíců života rychle vyvíjejí. V tomto rozhodujícím období potřebuje vaše štěně optimální výživu, s vyváženým obsahem živin a vysoce kvalitních bílkovin, která zajistí potřebný růst nejen jeho kostí a svalů, ale také obranných mechanismů. Díky novým recepturám PRO PLAN Puppy OptiStart můžete svému štěněti poskytovat s každým krmením přirozenou ochranu a také mu zabezpečíte optimální start do dlouhého zdravého života.

 

Kompletní výživa a ochrana pro dospělé psy

PSI - GRANULEPRO PLAN Adult Original je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro psy s vysoce kvalitním kuřecím masem a rýží jako hlavními složkami, bez barviv a konzervačních látek. Receptura v sobě spojuje suroviny z přirozených zdrojů, vitamíny a minerály, vybrané na základě výsledků vědeckých výzkumů s důrazem na jejich schopnost podporovat imunitní a trávicí systém, kůži a srst. Nabízí vše pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu vašeho psa po celý jeho život.

OPTI BALANCE - vyvážené hladiny všech živin pomáhají obranným systémům psa pracovat optimálně a ve vzájemném souladu.

Vyšší hladiny vitamínů E a C pomáhají v boji s volnými radikály a posilují imunitní systém psa.

Vysoce kvalitní tuky, bílkoviny a uhlohydráty podporují a chrání trávicí systém.

Vysoce kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály podporují pevnou a elastickou kůži a hustou srst, které tak chrání organismus před vlivy vnějšího prostředí.

 

PRO PLAN Senior pro psy starší 7 let

Receptury speciálně vyvinuté pro zajištění měnících se nároků na výživu u starších psů.

 

Receptury PRO PLAN Senior jsou vytvořeny na základě výsledků vědeckých výzkumů tak, aby splňovaly specifické nutriční potřeby psů starších 7 let. V tomto životním období je pro psy rozhodující vyváženost živin, která jim pomáhá zachovávat vitalitu, pohyblivost a dobré zdraví.  


 
PSI - GRANULEjedno z nejlepších krmiv na světě, řada mini, medium, maxi, giant a breed (pro jednotlivá plemena - speciální receptury pro jezevčíky, čivavy, jorkšíry, ale i německé ovčáky, labradory, dogy a další plemena)
 

SIZE HEALTH NUTRITION 

Díky rozdílným požadavkům malých, středních, velkých a obřích plemen firma Royal Canin vyvinula speciální řadu SIZE HEALTH NUTRITION, která poskytuje nejlepší řešení pro výživu těchto plemen.  
 
Krmiva Royal Canin Size Health Nutrition jsou rozdělena na 4 programy výživy na míru:  
PSI - GRANULE
 

Size Health Nutrition, absolutní důraz na kvalitu a bezpečnost

Pozorování psů, prováděné odborníky na výživu a partnerskými chovateli psů po více než 30 let, dovedlo tým Royal Caninu k objevu morfologických rozdílů mezi plemeny psů.  

PSI - GRANULE
 
Existují základní fyziologické rozdíly mezi malými, středními, velkými a obřími plemeny psů: 
  • různá období růstu: od 8 měsíců u nejmenším plemen až do 24 měsíců u obřích plemen
  • velmi rozdílná míra růstu: dospělý jedinec malého plemene psa zvýší svou porodní hmotnost 20krát, zatímco u obřích plemen to může být až 100krát
  • energetické požadavky nejsou úměrné velikosti: energetické požadavky malého plemene psa jsou dvakrát takové než u velkého plemene
  • specifická kapacita zažívacího ústrojí: zažívací ústrojí malého plemene psa představuje 7% celkové tělesné hmotnosti, ve srovnání s pouze 2,7% u velkých plemen
  • různé vyhlídky na život: čím je pes větší a těžší, tím dříve začíná proces stárnutí. Vyhlídky na délku života se snižují u maxi plemen na polovinu  
 
Na základě nejnovějších znalostí o psích plemenech a současných pokroků ve vědeckých výzkumech posunul Royal Canin znovu hranice výživy psů.  
 
SIZE HEALTH NUTRITION poskytuje nejlepší řešení nejen kvůli zohlednění velikosti, stáří, aktivity a zdravotního stavu psa, ale také nejčastějších problémů, se kterými se potýká každá psí populace:  

Malá plemena - ústní hygiena

Střední plemena - imunitní systém, kůže a srst

Velká plemena - trávení

Obří plemena – klouby  

PSI - GRANULE
Protože se stále přibližuje ke speciálním požadavkům psů, je Royal Canin vedoucí společností v oboru výživy psů. SIZE HEALTH NUTRITION znamená velký obrat v historii výživy. 
 

NOVINKY ROYAL CANIN: 

Krmivo pro nejmenší psy do 4 kg

PSI - GRANULE

 
-->
PSI - GRANULE PSI - GRANULE PSI - GRANULE
HILL´S 

Superpremiová krmiva veterinární kvality pro psi od nejmenších až po velké rasy 

KRONCH

krmivo z Dánska, vyrobeno z čistého lososího masa !!!, vynikající kvalita a chuť  

ALMO NATURE 
     
PSI - GRANULE PSI - GRANULE PSI - GRANULE
NUTRAM  K9

 ACANA

     
PSI - GRANULE PSI - GRANULE PSI - GRANULE

FITMIN

český výrobek, prémiová krmiva, velice chutná  

HAPPY DOG

špičková bavorská kvalita za rozumnou cenu, vynikající řada PREMIUM, ještě lepší řada SUPREME-TOSCANA (krůtí s bylinkami ze středozemí, vynikající na krevní oběh), IRLAND (losos,králík a brambory), NEUSEELAND (novozélandské jehněčí), KARIBIK (Nejušlechtilejší oceánské ryby, výběrové banány a lehce stravitelné brambory) 

BRIT CARE

novinka, český výrobek, výborná kvalita - superprémiová krmiva

 
A samozřejmě mnoho dalších značek Vám můžeme do 2 pracovních dnů objednat 

 

created by WEB-STUDIO  

O FIRMĚ | PRODEJNY | AKCE | KONTAKTY | ZNAČKY

O firmě Prodejny Kontakty Home Akce