ZOO Bohouš Chovatelské potřeby
Chovatelské potřeby pro psy
ZOO Bohouš
Chovatelské potřeby

PsiKočkyHlodavciPtáciAkvaristika, Teraristika

 

_____________________

ZOO BOHOUŠ – PRAHA 1
Spálená 10, mobil: 604 80 40 42

Po - Čt 9:00 - 19:00,
Pá 9:00 - 18:00,
So 10:00 - 16:00

_____________________

ZOO BOHOUŠ – PRAHA 2
Rumunská 15, mobil: 605 334 584

Po - Pá 10:00 - 18:00

 

 

Prodejny chovatelský potřeb

 

ZOO BOHOUŠ – PRAHA 2
Rumunská 15, mobil: 605 334 584

   
Kudy k Bohoušovi na Vinohrady???

Do „Rumunské“ se nejlépe dostanu metrem. „Céčkem“ na stanici I.P.Pavlova, kde vystoupím směrem k tramvajovým zastávkám, ihned jak vyjdu z metra, zahnu doprava do Lublaňské ulice a asi za 2 minuty (opravdu, za pouhé, necelé dvě minuty) stojím před vchodem do Bohouše (na rohu Lublaňské a Rumunské).

Pojedu-li „áčkem“, vystoupím na stanici náměstí Míru, seběhnu Rumunskou z kopečka dolů a jsem tam za 4 minuty. Je to rohový dům, hned pod Tylovým náměstím.

Mohu jet i tramvají – vše co míří na I.P.Pavlova, to mě doveze téměř až do Bohouš, cesta stejná jak od metra C - od stanice I.P.Pavlova


Můžete si kliknout na odkaz "zvětšit mapu" pod náhledem a vše uvidíte na svém monitoru.


zvětšit mapu

Pojedete-li autem, což pro pytel krmení je nejlepší dopravní prostředek, tak je to velmi jednoduché. Máte-li navigaci GPS, stačí zadat adresu-a zde prosím pozor-máme dvě adresy, lépe zaparkujete v ulici Lublaňská, v tomto případě zadejte do navigace adresu Lublaňská 38. Chcete li zastavit v krajním pruhu zdejší tříproudé "rumunské dálnice", zadejte adresu Rumunská 15.

Kdo navigaci nemá, tak na prvním semaforu za Nuselským mostem odbočí doprava a asi po 50 metrech je po LEVÉ straně náš rohový obchod ZOO BOHOUŠ. Nebo jet až na nám. I.P.Pavlova a na křižovatce být v pravém pruhu, odbočit těsně za semaforem doprava a přijedete Lublaňskou ulicí, kde přeci jenom bývá místo k zaparkování.


   

ZOO BOHOUŠ – PRAHA 1
Spálená 10, mobil: 604 80 40 42

   
A kudy do „spálenky"???

Cesta metrem? „Béčkem“ na stanici „Národní třída“, vyjdu u Máje - kdo již neví co byl Máj, tak u Tesca - dnes opět My. Jakmile stojím na stanici tramvají vydám se směrem ke Karlovu náměstí. Asi po 100 metrech, za Českou pojišťovnou a poliklinikou stojím přímo před Bohoušem. Opravdu je to od tramvají i metra kousek.

Nu a tramvají??? Těch tam jezdí požehnaně. K Máji, tedy pardon - k Tescu MY, jich jezdí několik - 6, 9, 18, 22 a 23.

Rovněž si můžete kliknout na odkaz "zvětšit mapu" pod náhledem a vše uvidíte na svém monitoru.

zvětšit mapu
   
Nezbývá, než si vybrat do které prodejny a jakým dopravním prostředkem. Samozřejmě můžete přijet i autem, na tu chvilku můžete zastavit před prodejnou, pustit „dvojblinkry“, tedy výstražná varovná světla, a v klidu naložit „pytel krmení“, který si vyberete. My Vám auto ohlídáme, abyste nenašli, až se vrátíte, cosi za stěračem. 

 

created by WEB-STUDIO  

O FIRMĚ | PRODEJNY | AKCE | KONTAKTY | ZNAČKY

O firmě Prodejny Kontakty Home Akce